ADI   SOYADI    GÖREVİ        BAŞLAMA AYRILIŞ
Zeki KARACA         Kaymakam 31.08.1988 28.08.1990
Kamil KICIROĞLU Kaymakam V. 24.09.1990 18.01.1991
Turgay ERGİN Kaymakam V. 25.11.1991 30.09.1992
Ü.Şeref KAYACAN Kaymakam 09.08.1991 26.08.1995
Gökhan AZCAN Kaymakam V. 03.03.1996 16.08.1996
Alpaslan KAVAKLIOĞLU Kaymakam 20.09.1996 18.08.1997
Yılmaz ŞİMŞEK Kaymakam V. 24.12.1996 12.03.1997
Seyfullah HACIMÜFTÜOĞLU Kaymakam 08.10.1997 09.06.2003
Mustafa YILDIZ Kaymakam 16.10.2003 18.08.2009
Zeyit ŞENER Kaymakam 18.08.2009 15.09.2014
Hakan ALKAN Kaymakam 06.10.2014 Devam Ediyor